Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

40 lat koncertów „Muzyka u Gałczyńskiego”

23 lipca – 17:00

25PLN

Poezja K. I. Gałczyńskiego w interpretacji Anny Seniuk

Muzyka: New Vibes (Anna Wandtke – skrzypce, Piotr Kopietz – akordeon, Sebastian Wypych – kontrabas, kierownictwo artystyczne)

Utwory: nowatorskie opracowanie „Czterech pór roku” Antonio Vivaldiego z elementami improwizacji w stylu minimal music, techno, trans.

Zespół New Vibes powstał z inicjatywy skrzypaczki Anny Wandtke oraz kontrabasisty Sebastiana Wypycha. Skupia znakomitych muzyków z Polski i z zagranicy, zarówno solistów, jak i kameralistów. Pod dyrekcją Sebastiana Wypycha artyści wykonują wiele różnorodnych programów, bardziej i mniej tradycyjnych, często przy udziale gości specjalnych decydujących o charakterze danego projektu. Muzycy występowali w wielu prestiżowych salach koncertowych, m.in. w większości polskich filharmonii i Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie, także w ramach festiwali w Polsce i za granicą. Artyści podczas koncertu wykonują arcydzieło muzyki epoki baroku „Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldiego, w autorskim opracowaniu na skrzypce, bandoneon, akordeon i kontrabas.

Bilety: 25 zł (normalny), 20 zł (dla rodzin z dziećmi do lat 18)

Szczegóły

Data:
23 lipca
Godzina:
17:00
Koszt:
25PLN
Kategoria Wydarzenie:
Skip to content