SEZON KULTURALNY

   Artyści, którzy wystąpili
w Praniu od roku 1998:

 

2021
Barszczewska Grażyna
Bonaszewski Mariusz
Borkowski Łukasz
Borzym Monika z akompaniamentem Krzysztofa Dysa
Cracow Golden Quintet ( Natalia Jarząbek, Daniel Świst, Tomasz Sowa, Małgorzata Wygoda, Konrad Gołda)
Dębicz Aleksander
Duo del Gesu (Krzysztof Komendarek-Tymendorf, Arnaud Kamiński)
Komorowska Maja
Kosiński Cezary
Landowska Dorota
Legeżyńska Anna
Libera Antoni
Ławski Jarosław
Maj Bronisław
Popovych Ostap
Przybyszewska Antonina
Serafińska Anna z zespołem (Rafał Stępień, Paweł Pańta, Cezary Konrad)
Tomanek Kamil
Tomanek Stanisław
Wandtke Anna
Wypych Sebastian
Zagańczyk Marek
Żak Michał 

2020
Borkowski Łukasz
Chyra Andrzej
Czyżykiewicz Mirosław
Kęska Gajusz
Kiercul Krzysztof
Komorowska Maja
Legeżyńska Anna
Libera Antoni
Ławski Jarosław
Machalica Piotr
Maj Bronisław
Meadow Quartet (Marcin Malinowski, Michał Piwowarczyk, Piotr Skowroński, Jarosław Stokowski)
Napiórkowski Krzysztof z zespołem (Kacper Stolarczyk. Mateusz Pliniewicz)
Ornat Wojciech
Panasiuk Agnieszka
Pęczek Jan
Przybyszewska Antonina
Sadowski Przemysław
Sobczak Radosław
Stępniak Zbigniew
Szafran Justyna z zespołem ( Rafał Karasiewicz, Jakub Olejnik)
Tomanek Kamil
Tomanek Stanisław
Zagańczyk Marek
Zambrzycki Rafał
Zborowski Wiktor
Zwolska Agnieszka
Żak Katarzyna z zespołem (Piotr Banaszyk, Witold Cisło, Bartłomiej Krauze, Piotr Malicki)

2019
Alber Bartek
Baka Mirosław
Barciś Artuś
Bluszcz Przemysław
Borkowska Urszula
Brykalski Arkadiusz
Cielecka Magdalena
Czekała Łukasz
Czyżykiewicz Mirosław
Domagalski Piotr
Galicki Włodzimierz
Jakubowski Dariusz
Januszkiewicz Marcin
Kameleon Septet pod kierunkiem Hadriana Tabęckiego
Kayah
Kęska Gajusz

Kilian Mariusz
Kita Jacek
Kucharski Maciej
Lelek Aleksandra
Lerach Beata
Lisiecki Ignacy
Ławski Jarosław
Machalica Piotr
Maj Bronisław
Mastalerz Andrzej
Modrzejewski Artur
Nalewajek Grażyna
Olbrychski Daniel
Ornat Wojciech
Ozner Anna
Pepol Michał
Pieczyński Andrzej
Pietrzak Jacek
Piotrowska Magdalena
Przybylski Adam
Radziszewska-Sojka Joanna
Raz Dwa Trzy
Satanowski Jerzy

Sawars Tango Orquestra (Grzegorz Lalek, Piotr Koepietz, Krzysztof Łochowicz, Mirosław Feldgebel, Sebastian Wypych)
Słomiński Marcin
Smalara Magdalena
Szafraniec Piotr
Ślizowska Margita
Tango Attack (Hadrian Tabęcki, Piotr Malicki, Grzegorz Bożewicz)
Thomas Katarzyna
Wąsik Bartłomiej
Zagańczyk Marek
Zimka Maciej
Żmijewski Artur 

2018
Banaszak Hanna z zespołem (Jacek Szwaj, Zbigniew Wrombel, Andrzej Mazurek, Krzysztof Przybyłowicz)
Brykalski Arkadiusz
Bukowska-Chądzyńska Izabela
Daukszewicz Grzegorz
Dąbrowska Katarzyna
Dębicz Aleksander
Drzewucki Janusz
Erenc Romuald
Jarczyk Halina
Kaminski Arnaud
Klynstra-Komarnicki Redbad
Komendarek-Tymendorf Krzysztof
Komorowska Maja
Kuyateh Buba Badije
La Boheme de Varsovie (Paulina Stateczna, Michał Kłosiewicz, Maja Helber, Rafał Kozyra)
Lesicki Artur
Ławski Jarosław
Maj Bronisław
Majewska Barbara Kinga
Malajkat Wojciech
Mleczko Alina
Młynarska-Ahrendt Barbara
Nalewajek Grażyna
Napiórkowski Marek
Osińska Dorota
Piotrowska Magdalena
Precigs Andrzej
Rey Ramona
Rodowicz Piotr
Samerek Tadeusz
Satanowski Jerzy
Sianko Marcin
Smalara Magdalena
Strzelczyk Maciej
Świdzińska Aleksandra
Świdziński Leszek
Tkacz Krystyna
Tomaszewski Jan Janga
Tomsia Teresa
Trio pod kierunkiem Urszuli Borkowskiej (Marcin Świderski, Wojciech Gumiński)
Trzepiecińska Joanna
Turnau Grzegorz z zespołem (Łukasz Szczerba, Łukasz Adamczyk, Michał Jurkiewicz)
Wardak Beata
Wąsik Bartłomiej
Wierba Michał
Wyspy Dobrej Nadziei (Adam Tkaczyk, Ewa Tkaczyk, Norbert Filipek, Kristian Sidor)
Zespół pod kierunkiem Fabiana Włodarka (Wiesław Wysocki, Paweł Stankiewicz, Konrad Kubicki, Robert Siwak)
Żak Katarzyna

2017
Belica Maria
ks.Boniecki Adam
Borkowski Łukasz
Borkowski Wojciech
Brykalski Arkadiusz
Brzeziński Wojciech

Dąbrowska Katarzyna
Drzewucki Janusz
Iberszer Anna
Jarczyk Halina
Karaskiewicz Barbara
Komarnicka Emilia
Kuszewski Kacper
Kwartet  smyczkowy AMOK (Karolina Sienkiewicz, Oliwia Orzechowska-Gidzińska, Maria Sochoń-Błaszczyk, Justyna Osiecka-Pieron)
Lewandowska Joanna
Ławski Jarosław
Maj Bronisław
Marucha Agnieszka
Mastalerz Andrzej
Możdżer Leszek
Nalewajek Grażyna
Osińska Dorota
Panasiuk Agnieszka
Panasiuk Paweł
Piotrowska Magdalena
Plasota Marta
Rysanow Siergiej
Sadowa Lidia
Satanowski Jerzy
SawarS Tango Orquesta (Anna Wandtke, Grzegorz Bożewicz, Piotr Malicki, Hadrian Tabęcki, Sebastian Wypych)
Seweryn Andrzej
Skarżanka Katarzyna
Stachura Bożena
Starzec-Makandasis Anna|
Szarek Anna
Szwejkowska-Belica Aleksandra
Ślizowska Margita
Trela Jerzy
Trio Sebastiana Wypycha (Anna Wandtke, Jeno Lisztes, Sebastian Wypych)
Trio Targanescu (Katarzyna Klebba, Arnold Dąbrowski, Paweł Paluch)
Turek Beata
Umer Magda
Wierba Michał
Woźniak Piotr
Zamachowski Zbigniew
Zespół Kameleon pod kierunkiem Hadriana Tabęckiego

2016
Bonaszewski
Mariusz

Borkowski Łukasz
Celińska Stanisława z zespołem pod kierunkiem Macieja Muraszko
Drzewucki Janusz
Groniec Katarzyna z zespołem (Łukasz Damrych, Łukasz Sobolak, Tomasz Pierzchniak)
Janda Adrian
Jopek Anna Maria
Kroke (Tomasz Kukurba, Jerzy Bawoł, Tomasz Lato)
Królik Jacek
Lewandowska Joanna z zespołem (Michał Zawadzki, Robert Siwak, Sebastian Wypych)
Libera Antoni
Ławski Jarosław
Machowska Maria
Maj Bronisław
Malajkat Wojciech
Milewski Wojciech
Pacek Sławomir

Pawłowski Józef
Pawłowski Stefan
Radziwiłowicz Jerzy
Seweryn Andrzej
Seweryn Maria
Sikorowska Maja
Sikorowski Andrzej
Szałach Michał
Szlachcikowski Wojciech
Szymanowski Karol
Szymanowski Michał
Trio Targanescu (Katarzyna Klebba, Arnold Dąbrowski, Paweł Paluch)
Turek Beata
Tymendorf Krzysztof
Wandtke Anna
Witkowska Barbara
Wypych Sebastian|
Zbrojewicz Mirosław

2015
Banaszak Hanna z zespołem (Jacek Szwaj, Zbigniew Wrombel, Andrzej Mazurek, Krzysztof Przybyłowicz)
Bojarska Anna
Borkowski Łukasz
Burek Tomasz
Chołoniewski Tomasz
Cieślak Anna
Dryl Monika
Dymna Anna
Dymny Michał
Gajewski Jarosław
Kleyff Jacek z zespołem (Mikołaj Trzaska, Jerzy Słoma Słomiński, Jacek Mazurkiewicz)
Komorowska Maja
Konrad Cezary
Kubiszyn Robert
Kuszewski Kacper
Kwartet Smyczkowy AMOK (Karolina Sienkiewicz, Oliwia Orzechowska-Gidzińska, Maria Sochoń-Błaszczyk, Justyna Osiecka-Pieron)|
Libera Antoni
Ligęza Wojciech
Lipińska Olga
Ławski Jarosław
Majewski Czesław
Miśkiewicz Dorota
Napiórkowski Marek
Orzechowski Krzysztof
Panasiuk Agnieszka
Pomianowska Maria
Poznakowski Ryszard
Rainko Agnieszka
Rozmus Robert
Sadowa Lidia
Sroka-Hryń Anna
Stankiewicz Anna
Strobel Janusz
Śleszyńska Hanna
Tkacz Krystyna
Trio Andrzeja Jagodzińskiego
Trio Targanescu (Katarzyna Klebba, Arnold Dąbrowski, Paweł Paluch)
Turnau Grzegorz
Urbański Marek
Wandtke Anna
War?s of Basses (Sebastian Wypych, Anna Bator, Michał Wiśniowski, Radosław Nur)
Wawrzecki Paweł
Witek Przemysław
Wysocki Wojciech
Ygor Przebindowski Trio

2014
Brykalski Arkadiusz
Celińska Stanisława
Chudecki Tadeusz
Czyżykiewicz Mirosław
Kameleon Duo
Kępińska Elżbieta

Gałczyńska Kira
Kondrat Joanna
Kotys Ryszard
kwartet Avista
kwintet De Pasion
Lewandowska Joanna

Lipnicka Anita
Malajkat Wojciech
Napiórkowski Jacek
Napiórkowski Krzysztof
Napiórkowski Marek
Osińska Dorota
Pieczyński Andrzej
Piotrowska Magdalena
Sammler-Kotys Kamila
Satanowski Jerzy
Soyka Stanisław
Tkacz Krystyna
Tomaszewski Janga Jan
Trio Wiesława Wysockiego
Troński Marcin

Wieczorek & Tymendorf Duo

2013
Baka Mirosław
Bończyk Olga
Borkowski Łukasz
Czyżykiewicz Mirosław
Dąbrowska Katarzyna
Fałtynowicz Zbigniew
Ferency Adam
Frankiewicz Sebastian
Fudalej Beata
Groniec Katarzyna
Herdzin Krzysztof
Jagodziński Andrzej
Jopek Anna Maria
Kameleon
Kiernicki Jan

Kondrat Marek
Kreft Joanna
Kubiszyn Robert
Łukasik Andrzej
Machowska Maria
Maj Bronisław
Malajkat Wojciech
Mańkowski Grzegorz
Miśkiewicz Dorota
Młynarczyk Piotr
Młynarski Fryderyk
Młynarski Wojciech
Murawski Marcin
Napiórkowski Krzysztof
Nazaruk Piot
Orłoś Maciej|
Przebindowski Ygor
PuZone
Sadowa Lidia

Skarżanka Katarzyna
Sobczak Radosław
Soohyun Jun
Szrom Janusz
Toruńczyk Barbara
Turnau Grzegorz
Wilczyńska Agnieszka
Wojciechowski Filip
Zamachowski Zbigniew

2012
Banaszak Hanna

Borkowski Wojciech
Burek Tomasz
chór Collegium Musicum pod dyr. A. Borzyma
CRACOW DUO
Czyżykiewicz Mirosław

Derfel Jerzy
Głuch Dominik
Janga-Tomaszewski Jan
Kostrzyńska Anna
Kuczkowski Krzysztof
Lewandowska-Zbudniewek Joanna
Lipska Ewa
Majchrzak Krzysztof
Malajkat Wojciech
Morawski Cezary
Nowakowska Urszula
Przemyk Renata
Sanecki Cezary
Satanowski Jerzy
Sobczak Radosław
Szarek-Lisiewicz Anna
Szwejkowska-Belica Aleksandra
Świerszcz Sebastian
Tym Stanisław
Umer Magda
Wysocki Wojciech
Zaryan Aga

2011
Baka Mirosław
Banaszak Hanna
Bończyk Jacek
Czyżykiewicz Mirosław
Flute o?clock
Gański Maciej

Gogolewski Ignacy
Jeka Mariusz Mario
Jun Irena
Kondrat Cezary
Kukliński Paweł
Kwartet smyczkowy AVISTA
Labakhua Radosław

Lisiecki Ignacy Jędrzej
Loranc Iwona
Malajkat Wojciech
Miśkiewicz Dorota
Olejniczak Janusz
Pańta Paweł
Prima Vista Quartet
Sadowa Lidia
Samerek Tadeusz
Satanowski Jerzy
Sikora Natalia
Smalara Magdalena
Stankiewicz Paweł
Straszyński Wojciech
Świerszcz Sebastian
Tabęcki Hadrian
Turnau Grzegorz
Wnuk Dariusz
Wojciechowski Filip
Wysocki Wojciech
Zamachowski Zbigniew
Zborowski Wiktor

2010
Antoni Janowski

Barański Marek 
Bołdak-Janowska Tamara
Bułhak-Rewak Ewa Konstancja
Buzek Agata
Bykowska-Salczyńska Alicja 
Chojnacki Jarosław Jar 
Chojnowski Zbigniew 
Chyra Andrzej
Cielecki Marcin 
Czerniewicz Wojciech 
Darski Wojciech Marek 
DUO POLONIA
Dutkiewicz Artur

Dziczek Patryk
Fałtynowicz Zbigniew
Jastrzębski Jan
Jun Irena
Kameleon Septet
Kępińska Elżbieta

Kondrat Joanna
Kudyba Wojciech
Kujawa Michalina Janyszek 
Lisiecki Ignacy Jędrzej
Malajkat Wojciech
Mariusz Więcek
Mirosław Słapik
Mirosławska Julita
MOTION TRIO
Nahorny Włodzimierz

Opania Marian
Osewska Janina 
Piotrowska Magda 
Pyziak Alicja
Satanowski Jerzy 
Sikora Natalia 
Smalara Magdalena
Sobczak Radosław
Sroka Anna 
Szafran Justyna 
Talar Henryk
Trzepiecińska Joanna
Trzy Dni Później
Tucholski Paweł 

Warzecha Magdalena
Wysocki Wojciech
Zagajewki Adam
Zespół Sarakina

2009
Banaszak Hanna

Barciś Artur
Błaszczyk Ewa
Bułhak Ewa Konstancja
Gajda Quartet Joanna
Machalica Piotr
Malajkat Wojciech
Osińska Dorota
Press Włodzimierz
Serwa Ewa
Trzepiecińska Joanna
Turnau Grzegorz
Warzecha Magdalena
Żak Cezary

 2008
Barciś Artur

Bardzo Atrakcyjny Chór BACH
Benoit Mariusz

Biedrzyńska Adrianna
Bonaszewski Mariusz
Bułhak Ewa Konstancja
Chodakowska Anna
Chyra Andrzej
Czerwony Tulipan
Fronczewski Piotr

Gogolewski Ignacy
Groniec Katarzyna
Jopek Anna Maria
Komorowska Maja
Kucówna Zofia
Malajkat Wojciech
Michalik Radek
Pęczek Jan
Pietrzak Jan
Satanowski Jerzy
Smołowik Anna
Soyka Stanisław
Umer Magda
Wysocki Wojciech
Zawada Jacek
Zborowski Wiktor
Żyźniewska Martyna 

2007
Biedrzyńska Adrianna
Sikora Natalia
Umer Magda
Poniedzielski Andrzej
Dąbrowska Katarzyna
Satanowski Jerzy
Malajkat Wojciech
Górka Stanisław
Machnicki Wojciech
Trela Jerzy
Raz, Dwa, Trzy 
Kozłowski Maciej
Lerach Beata
Trzy Dni Później 
Sikora Natalia
Pieńkos Kamila
Benoit Mariusz
Wysocki Wojciech
Warzecha Magdalena
Zapasiewicz Zbigniew
Sawicka Olga
Nahorny Włodzimierz
Turnau Grzegorz

2006
Benoit Mariusz

Biedrzyńska Adrianna
Budzisz-Krzyżanowska Teresa
Celińska Stanisława
Chyra Andrzej
Czyżykiewicz Mirosław
Damięcki Maciej
Gawłowski Wojciech
Gogolewski Ignacy
Gosztyła Krzysztof
Górka Stanisław
Jun Irena
Karasek Krzysztof
Kołaczkowski Marcin
Kuczkowski Krzysztof
Kujawska Paulina
Kukuła Janusz
Łaniewska Katarzyna
Malajkat Wojciech
Markuszewski Jerzy
Michalski Stanisław
Pęczek Jan
Piela Michał
Satanowski Jerzy
Straszyński Wojciech
Ślizowska Margita
Turnau Grzegorz
Wysocki Wojciech
Zapasiewicz Zbigniew

2005
B
ajor Michał
Czyżykiewicz Mirosław
Łukaszewicz Olgierd
Machalica Piotr
Malajkat Wojciech
Marzec Grażyna
Monczka Jan
Pęczek Jan
Satanowski Jerzy
Straszyński Wojciech
Szafran Justyna
Umer Magda
Winiarska Maria
Wyspy Dobrej Nadziei 

2004
BACH ? Bardzo Atrakcyjny Chór
Brykalski Arkadiusz

Czyżykiewicz Mirosław
Jopek Anna Maria
Korcz Włodzimierz
Łukaszewicz Olgierd
Malajkat Wojciech
Osińska Dorota
Pęczek Jan
Piotrkowska Magdalena
Satanowski Jerzy
Sikorowski Andrzej
Szczepkowska Joanna
Ślizowska Margita
Turnau Grzegorz
Zielińska Katarzyna
Żółkowska Joanna

2003
Czyżykiewicz Mirosław

Drężek Mariusz
Dudziński Sambor
Englert Jan
Gogolewski Ignacy
Jun Irena
Kumorek Magdalena
Machalica Piotr
Malajkat Wojciech
Olszówka Edyta
Osińska Dorota
Pakulnis Maria
Pęczek Jan
Piotrkowska Magdalena
Satanowski Jerzy
Ścibak Beata
Ślizowska Margita
Zamachowski Zbigniew

2002
Czyżykiewicz Mirosław
Holoubek Gustaw
Kępińska Elżbieta
Malajkat Wojciech
Pęczek Jan
Sawicka Olga
Sojka Stanisław
Turnau Grzegorz
Umer Magda
Wakuliński Krzysztof
Wolna Grupa Bukowina
Zaleski Krzysztof
Zapasiewicz Zbigniew
Zawadzka Magdalena

2001
Czyżykiewicz Mirosław

Grupa Bez Jacka
Jun Irena

Kumorek Magdalena
Malajkat Wojciech
Satanowski Jerzy
Siemion Wojciech
Stare Dobre Małżeństwo
Sulima Tomasz

Szafran Justyna
Turnau Grzegorz
Zamachowski Zbigniew
Zapora Robert

2000
Albrecht Irena

Chudecka Beata
Grażyńska Emilia
Krzesicki Krzysztof
Oktet wokalny GAUDIUM (Gaiński Leszek, Mądra Sylwia, Poczykowska Helena, Rafałko Ewa, Wierzchucki Wojciech, Wróblewska Marta)
Orkiestra Rozrywkowo Jazzowa NORTH POLE BAND pod dyr. M. Szaryńskiego
Siemon Wojciech
Trio con Bravura (Michałek Wiesław, Pietrzak Janusz, Sokołowski Krzysztof)
Trio Familiare (Kaszuba Barbara, Kaszuba Teresa, Kaszuba Wojciech
Żołnierek Lucyna

 1999
Bułhak Ewa Konstancja

Dałkowska Ewa
Engler Jan
Markuszewski Jerzy
Pęczek Jan
Sawicka Olga
Siemion Wojciech
Szczepkowska Joanna
Ścibak Beata
Zapasiewicz Zbigniew

1998
Jankowski Zbigniew
Pęczek Jan
Siemion Wojciech

 

 

 

Comments are closed.